KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12297566
nr 1229 7566
Akvarell
C Riebe, Porträtt av Esaias Tegnér, 1850, Signerad, 19x14
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:53:14
700 kr
1.400 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)